سرخط خبرها

آیین بزرگداشت مرحوم آیت‌الله احمد احمدی در ملایر برگزار می‌شود

 سرپرست فرمانداری ویژه ملایر گفت: آیین بزرگداشت مرحوم آیت‌الله احمد احمدی در ملایر برگزار می‌شود

به گزارش یکدلان ، رضا قیاسی در جلسه هماهنگی برگزاری آیین بزرگداشت مرحوم آیت‌الله دکتر احمد احمدی با تسلیت درگذشت آیت‌الله احمدی، اظهار داشت: وی یک چهره ملی و به‌عنوان افتخار مردم فرهنگ دوست شهرستان ملایر در سطح کشور مطرح بود.

وی با اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری عنوان کرد: پیامی که مقام معظم رهبری برای درگذشت آیت‌الله احمدی دادند نشان از شخصیت والا و تأثیرگذار وی در سطح کشور داشت.

قیاسی بابیان اینکه در هر منطقه چهره‌های معنوی وجود دارد که بسیار ارزشمند هستند و باید به‌درستی قدر دانسته شوند، ادامه داد: چهره‌های معنوی چه در دوران حیات و چه بعد از وفات موردتوجه مردم هستند و مردم تا ابد به این چهره‌ها عشق می‌ورزند و آن را افتخار خود می‌دانند.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر اظهار داشت: مرحوم آیت‌الله احمدی از شخصیت‌های علمی و فرهنگی تأثیرگذاری بود که خدمات شایانی را در حوزه های مختلف به ایران اسلامی ارائه داد.

وی عنوان کرد: وقتی یک عالم و یک چهره تأثیرگذار از دنیا می‌رود مردم قدرشناس ما می‌دانند که وی متعلق به خودش نبوده، بلکه خودش را وقف مردم و جامعه کرده است.

وی بابیان اینکه وظیفه مسئولان و مردم شهرستان ملایر است که با برگزاری آیین نکوداشت از این شخصیت تأثیرگذار و افتخار منطقه به‌درستی تکریم و یاد کنند، گفت: این مراسم بزرگداشت با استقبال گسترده مردم قدرشناس شهرستان مواجه خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر تأکید کرد: باید فضاسازی و اطلاع‌رسانی مناسبی برای آگاهی عموم مردم حتی در دورترین نقطه روستایی شهرستان صورت پذیرد.

قیاسی گفت: این مراسم امروز چهارشنبه  از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهر ملایر با سخنرانی سید کاظم اکرمی برگزار خواهد شد.