سرخط خبرها

مجلس و مردم منتظر تغییر رویکرد و هم‌چنین تغییر تیم ناکارآمد اقتصادی دولت هستند

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: مجلس و مردم منتظر تغییر رویکرد و هم‌چنین تغییر تیم ناکارآمد اقتصادی دولت هستند.

به گزارش یکدلان ، امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد جدید رییس جمهور در تغییر رویکرد منوط به ارائه برنامه دقیق عملیاتی منوط به ارائه برنامه دقیق و عملیاتی در حل مشکل اقتصادی بازار و معیشتی و تغییر تیم اقتصادی ناکارآمد است.

وی افزود: صحبت های اخیر آقای روحانی در خصوص بحران ارزی و تغییر رویکرد ایشان به یک رویکرد استقلال طلبانه و انقلابی بسیار مثبت است ولی دوتسان اجازه دهند صحبت ها در قالب برنامه و اقدام عملیاتی ارائه شوند. فعلا فقط رویکرد کلامی دولت تغییر کرده و در عمل اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم همدان با بیان اینکه مجلس و مردم منتظر تغییر رویکرد و همچنین تغییر تیم اقتصادی ناکارآمد هستند، تصریح کرد: ما از گذشته تحریم داشتیم اما الان با بحران روبرو شدیم.

« آقای روحانی! در جنگ اقتصادی شما به عنوان فرمانده اصلی و عملیاتی این جنگ چه کار کرده‌اید و چه کار می کنید؟ آیا خبر دارید که دولت ترامپ از ماه ها و حتی سال ها قبل برای امروز و برای فشار به جمهوری اسلامی برنامه ریزی کرده و عملیات آن از ماه‌ها پیش شروع کرده و اثراتش در بالا رفتن نرخ ارز و تزلزل بازار شده و فرمانده جنگ اقتصادی وجود نداشته است.»

خجسته در پایان تاکید کرد: آقای روحانی! چنانچه صحبت ها انقلابی اخیر شما در حرف باقی بماند ما نمایندگان ملت در خصوص مطالبه مردم با هیچ جایگاهی مماشات نداریم و با بهره گرفتن از قانون اساسی جمهوری اسلامی برای خروج از این بن بست و بحران وظایف نمایندگی را عملی خواهیم کرد. آقای رئیس جمهور! تشکیل اتاق جنگ اقتصادی متشکل از جوانان و افراد نخبه که عملگرا هستند در اتاق جنگ واقعی شکل بگیرد و جنبه عملیاتی پیدا کند.

فارس