سرخط خبرها

دانشجویان همدانی سامانه رصد آنلاین کالا به راه انداختند/ اولویت در همدان پلاس رصد تولیدات بومی و داخلی است

مسئول سامانه رصد همدان پلاس گفت: اولین سامانه رصد آنلاین تخفیف کالا و خدمات در همدان به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا راه‌اندازی شد.

به گزارش یکدلان ، رضا مشعوف، مسئول سامانه رصد همدان پلاس  بیان داشت: اولین سامانه رصد آنلاین تخفیف کالا و خدمات در همدان به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا راه‌اندازی شد.

مشعوف ادامه داد: این سامانه با بررسی روزانه منابع مختلف در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، مجموعه تخفیف‌های موجود را جمع‌آوری و پس از طراحی، انتشار عمومی می‌دهد.

مسئول سامانه رصد همدان پلاس گفت: این سامانه فعلا در فاز اول و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است و در فازهای دوم و سوم از اپلیکیشن و پایگاه اینترنتی آن رونمایی خواهد شد.

وی با اشاره به نامگذاری سال۹۷ به سال حمایت از کالای ایرانی افزود: اولویت در همدان پلاس رصد تولیدات بومی و داخلی است و سعی ما این است که تا حد ممکن از انتشار کالاهای خارجی ممانعت کنیم.

مشعوف با اشاره تحت الشعاع قرار گرفتن زندگی با ورود اینترنت گفت: افزایش فروشگاه‌ها و سرویس دهندگان اینترنتی باعث ایجاد فضای رقابتی شده است تا هر کدام در تلاش برای عرضه مناسب‌ترین محصول یا سرویس با بهترین کیفیت و قیمت باشند که یکی از جنبه‌های رقابت، کدهای تخفیفی است که سایت‌های مختلف برای جلب مشتریان ارائه می‌کنند.

مسئول سامانه رصد همدان پلاس، تاکید کرد: از عرصه‌های مغفول در فضای دانشگاهی، عدم حمایت از ایده‌های نو و کوچک است که امیدواریم این امر در آینده وضعیت بهتری پیدا کند و شاهد شکوفایی بیشتر در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باشیم.

منبع : دانشجو