سکوت دولت در نابسامانی بازار ارز شک‌‌برانگیز است/ اقدامات در حد صفر تیم اقتصادی در حوزه پیشگیری

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه هر روز شاهد افزایش قیمت دلار و سکه در بازار هستیم و کاری از طرف تیم اقتصادی نمی‌شود جای شک است، گفت: اقدامات پیشگیری تیم اقتصادی در برخورد با مشکلات صفر است.

ادامه نوشته »

دستمریزاد آقای امام جمعه

آن چه از عملکرد امام جمعه جوان همدان در ابتدای کار مشاهده می‌شود اراده‌ برای تحقق دستورات و تأکیدات ولی امر مسلمین است، به همین خاطر به ایشان دستمریزاد می‌گوییم.

ادامه نوشته »

راهپیمایی روز جهانی قدس در همدان

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همزمان با روز جهانی قدس، راهپیمایی دفاع از مردم مظلوم فلسطین و نه به سیاست‌های غیر انسانی رژیم غاصب صهیونیستی با حضور پرشور مردم دارالمومنین همدان برگزار شد.

ادامه نوشته »

ثبت‌نام اعتکاف ماه رمضان/ صحن آیت‌الله جلالی مسجد جامع هنوز آماده نیست

مسئول ستاد مردمی اعتکاف استان همدان با بیان اینکه هنوز برای صحن ‌آیت‌الله جلالی مسجد جامع همدان کاری انجام نشده است، گفت: دنبال این هستیم که میراث فرهنگی این صحن را نیز تحویل دهد، هرچند قول داده‌اند به صورت ضرب‌الأجلی این صحن را نیز تحویل دهند.

ادامه نوشته »

رودخانه‌ای به نام«پیاده‌راه همدان»/پروژه‌ای که افتتاح نشده غرق شد

درحالی کمتر از ۵ روز تا افتتاح رسمی پیاده‌راه میدان امام همدان باقی‌مانده که این پروژه در پی بارش ۲۰ دقیقه‌ای  باران در روزهای اخیر ، در آب غرق شد تا بار دیگر مشکل فنی پروژه‌های شهری قد علم کند.

ادامه نوشته »

پرواز مشروط!

با توجه به رایزنی‌هایی که مسوولان همدان و نمایندگان همدان در مجلس برای برقراری پروازها داشتند، قرار شد فرصت دو ماهه برای تثبیت پرواز داده شود که با احتساب آغاز پروازها از فروردین ، همدان تا خرداد وقت دارد که این پروازها را حداقل تا ۵۰ درصد ظرفیت هواپیما تثبیت …

ادامه نوشته »